OPINIE O NAS

Wafel Said Go
Wafel Said Go
2021-10-08
TomStyl to firma godna zaufania i polecenia. Kulturalni i wysokiej klasy specjaliści wykonują swoją pracę solidnie i terminowo. Polecam Barbara Sołtys
Paulina Rączka
Paulina Rączka
2021-09-24
Firma profesjonalna na każdym etapie współpracy, od perfekcyjnego doradztwa w salonie aż po staranny montaż. Wszystko zostało dostarczone i wykonane terminowo. Drzwi zewnętrzne, wewnętrzne i panele podłogowe w całości spełniły moje oczekiwania. Firma godna polecenia! :)
Gosia Gąsior
Gosia Gąsior
2021-09-23
Profesjonalna usługa montażu drzwi, bardzo miły kontakt, usługa na wysokim poziomie. Pozdrawiam
Robin Z
Robin Z
2021-09-07
Namiar na firmę otrzymałem z polecenia.Od pierwszego kontaktu z firmą współpraca układała się perfekcyjnie.Pomiar i montaż drzwi bez najmniejszych problemów wykonywany przy pomalowanych ścianach na gotowo. Wszystko wysprzątane po skończonym montażu.Śmieci posortowane w workach.Byłem zaskoczony.Dla takich firm powinna być jeszcze dodatkowa gwiazdka bo to najwyższa półka wśród wykonawców. Polecam TOMSTYL.Nie wahajcie się, nie szukacie po salonach firmowych lepszych cen.Z właścicielem na pewno uzgodnicie najlepsza cenę .
Anatoli Ivanou
Anatoli Ivanou
2021-08-24
Super fachowcy dokładnie, pełen profesjonalizm . Polecam
Losowe Dane
Losowe Dane
2021-06-14
Super fachowcy dokładnie, mili polecam serdecznie
Damian L
Damian L
2021-05-23
Co tu dużo mówić... Szybko sprawnie bez problemów i przed wszystkim czysto! Gdybym miał jeszcze raz skorzystać z usług firmy Pana Tomasza wraz z jego pracownikami to zrobiłbym to bez wahania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Logo TomStyl

Śmiało, napisz do nas.
Zrobimy wszystko, by Twój zakup był udany.
  Przycisk

  NAPISZ WIADOMOŚĆ

  Kontakt

  Przycisk

  UMÓW SIĘ NA POMIAR

  Kontakt